Cemar Marble

İletişim Bilgileri

0236 234 10 34
info@cemarmarble.com
Hamidiye Mah. Hamidiye Sok. No: 122 Kula Manisa

Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli İş Ortaklarımız,
Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Cemar Traverten & Mermer Ailesi olarak; 3 kuşaktır müşterilerine, çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. 58 yıldır "Doğadan gelen zerafeti" dünyanın her yerindeki değerli müşterilerimiz ile buluşturuyor ve onlarla birlikte gelişerek büyümeye devam ediyoruz.

Manisa'daki 900.000 m2'lik bir alana yayılan ocağımızdan elde ettiğimiz doğal traverteni, en kaliteli ve yenilikçi ürünlerle dünya pazarına sunmaktayız. Ürünlerimiz, doğal güzelliği ve dayanıklılığı ile dikkat çekmektedir. Dünyaca ünlü Manisa travertenini, zemin, döşeme, dış mekan uygulamaları ve el yapımı ürünler olarak sunmaktayız. Traverten ocağımız, 270.000.000 m3'lük bir rezerve sahip dünyanın en büyük traverten ocaklarından biridir.

Vizyonumuz, doğal sektöründe dünyada lider konuma gelmektir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret etmekteyiz.

Çalışanlarımızın gelişimine ve kariyerine katkıda bulunmak, çevreye saygılı üretim yapmak ve sosyal sorumluluk projelerine destek olmaktayız. Üretim süreçlerinde geri dönüşüm ve atık azaltımı gibi uygulamaları yaygınlaştırmaktayız. Eğitim, sağlık ve çevre gibi alanlarda çeşitli projelere katkıda bulunmaktayız.

Cemar Traverten & Mermer olarak 58 yıllık tecrübemizle Türkiye'nin büyümesi ve ihracatına olan katkımızı sürdürmekteyiz. Bu çerçevede 50'yi aşkın ülkeye ihracat yapmaktayız. Ülkemizin dinamizmine ve gelecekteki büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir. Geleceğe yönelik hedeflerimiz ve kararlılığımız ile doğal taş sektöründe fark oluşturmaya devam edeceğiz.

Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bizlere kazandırdıkları değerler için saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Ahmet ÖKSÜZ
Yönetim Kurulu Başkanı